Kto powiedział, że trzeba trzymać się tradycji? Jeśli chodzi o Wasz ślub, powinniście zrobić to po swojemu, od ceremonii i uroczystości, aż po książeczkę do nabożeństwa.

Aby dać Wam wyobrażenie o tym, w jaki sposób Porządek Służb może być dostosowany do Was i Waszego ślubu, zebraliśmy kilka zabawnych przykładów, których goście nigdy nie zapomną...

Więzi rodzinne

Masz dzieci? Siostrzenice lub siostrzeńców? Poproście je, aby narysowały Wam obrazek, jak wyobrażają sobie Wasz ślub i wykorzystajcie go na okładce Waszego Porządku Służb. Nie tylko będzie to urocze, ale jest to świetny sposób, aby uczynić Order of Service całkowicie wyjątkowy dla Ciebie i Twojej rodziny!

Obraz: pinterest.com

Długopis

Co jest bardziej osobistego niż odręcznie napisany Order of Service? To jest zabawa, to jest urocze i to jest przyjazne dla budżetu, ponieważ można zaoszczędzić na kosztach projektowania! Ten jeden jest szczególnie dobry, jeśli albo ty lub twój partner jest artystą, lub jeśli twoje pismo jest szczególnie charakterystyczne.

Obraz: etsy.com

High Flyers

Dla tych, którzy kochają podróżować, lub planują wielki, pełen przygód miesiąc miodowy, dlaczego nie włączyć motywu podróży do swojego projektu Order of Service? Możesz zamienić go w paszport i być może nawet poprosić swoich gości o stemplowanie każdego etapu dnia, gdy do niego dojdą! Byłby to nie tylko zabawny sposób na utrzymanie zaangażowania gości, ale także sprawiłby, że Twoje Zamówienie Serwisu byłoby idealną pamiątką dla gości, którą mogliby zabrać do domu.

Obraz: ohsobeautifulpaper.com

Obraz: ohsobeautifulpaper.com

Wed-Fest

Czy Ty i Twój narzeczony jesteście wielkimi fanami festiwali? Nadaj swoim książeczkom Order of Service festiwalowy charakter i umieść je na smyczach, aby goście mieli je pod ręką! (Błoto i kalosze są opcjonalne!)

Obraz: pinterest.com

Obraz: pinterest.com

Nowatorskie podejście

Miłośnik książek? Dlaczego nie ubrać swój Order of Service jak powieść? Wydarzenia z dnia mogą być wymienione jako rozdziały, a nawet można pobłażać swoim gościom w krótkim i słodkim prozy jak ty i twoja druga połowa spotkała!

Obraz: etsy.com

Luzackie klimaty (Laid-Back Vibes)

Jeśli nie jesteś jednym z długich szczegółów lub regimented planowania, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zachować swoje Order of Service super zrelaksowany! Tak długo, jak Twoi goście mają z grubsza pojęcie, czego się spodziewać (np. kiedy się pobieracie, kiedy zaczyna się impreza), wtedy reszta dnia jest całkowicie wolna na niespodzianki i spontaniczną zabawę!

Obraz: whimsicalwonderlandweddings.com

Wybierz się na stok

Jeśli sporty zimowe są twoje dżem, możesz dać swoim gościom smak stoków z narciarskim-themed Order of Service! To może nie być tradycyjne, ale na pewno jest cool!

Obraz: rockmywedding.co.uk

Wyjdź na zewnątrz

Czy jesteś typem outdoorsy? Zdobądź się na przygodę w swoim Order of Service z ikonami obozu, ziemistymi odcieniami i rekreacyjną mapą wydarzeń dnia!

Obraz: greenweddingshoes.com

Obraz: minted.com

Zrządzenie losu

Ślub z motywem Harry'ego Pottera to spełnienie marzeń! A co lepiej podzieli się szczegółami Twojego wielkiego dnia ze wszystkimi czarownicami, czarodziejami i mugolami w obecności niż Order of Service, który jest przebrany za egzemplarz Proroka Codziennego!

Obraz: etsy.com

Niezależnie od tego, czy jest to ulubione hobby, spersonalizowany projekt czy pasja, którą Ty i Twoja druga połówka dzielicie; jeśli chcesz, aby Twoje ślubne Order of Service reprezentowało Ciebie, opcje są nieograniczone. Więc wyrzućcie tę książkę z zasadami przez okno i wybierzcie projekt lub styl, który jest specjalnie dla Was!