Od koszulki z logo i sloganem po spersonalizowane wiadomości - projektowanie własnych upominków niestandardowe koszulki to świetna zabawa - ale jak można wykorzystać druk na koszulkach jako część kolejnej kampanii marketingowej i jakich korzyści należy się spodziewać? Poniżej wyjaśniamy niektóre z kluczowych korzyści płynących z wykorzystania męskich i damskie koszulki z nadrukiem do celów marketingowych oraz jak je wykorzystać, aby osiągnąć maksymalny efekt.

Dlaczego marketing w koszulkach jest skuteczny?

Inwestując w koszulki z nadrukiem, inwestujesz w strategię marketingową, która będzie dosłownie noszona przez Twoich klientów i/lub pracowników! Oto niektóre z fantastycznych korzyści płynących z zastosowania marketingu koszulkowego:

 1. Jest efektywny kosztowo - jeśli zamawiasz hurtowo, druk na koszulkach nie spowoduje przekroczenia budżetu promocyjnego. W rzeczywistości im więcej drukujesz, tym tańsze jest to rozwiązanie.

 1. Szybkość i łatwość - koszulki są nie tylko łatwe do personalizacji (tak wiele opcji kolorystycznych), ale także szybkie w produkcji. Jeśli zamówisz je u nas, możemy dostarczyć je do Ciebie w ciągu zaledwie 7 dni roboczych.

 1. Rozpoznawalne - każdy wie, co to jest T-shirt i jak się go używa. A powszechnie wiadomo, że im łatwiej jest coś użyć, tym chętniej ludzie tego używają!

 1. Trwałość - jak długo chcesz, aby trwała Twoja kampania? Porównaj to teraz z tym, jak długo masz swoją najstarszą koszulkę. Żywotność koszulki z nadrukiem jest ogromna, co oznacza, że ludzie będą nosić Twój projekt przez jakiś czas.

 1. Przywiązanie do marki - spójrzmy prawdzie w oczy: każdy uwielbia gratisy. Upominki promocyjne to świetny sposób, aby sprawić, że klienci poczują się dobrze z Twoją marką i będą nadal kupować od Ciebie. Badanie BPMA z 2011 r. wykazało, że 79% osób, które otrzymały upominek promocyjny, będzie współpracować z daną marką w przyszłości..

 1. Chodząca reklama - bez względu na to, czy są to klienci, czy pracownicy, gdy ludzie chodzą w koszulkach z Twoim wzorem lub logo, ma to ogromny wpływ na zwiększenie świadomości marki.

 1. Poszerzenie grupy docelowej - zwycięski projekt oznacza, że Twoje koszulki będą podobać się nie tylko osobom, które już kochają Twoją markę, ale także potencjalnym nowym klientom!

 1. Wszechstronność - koszulki na zamówienie mają tak wiele różnych zastosowań, że mogą przynieść korzyści Twojej firmie. Aby uzyskać bardziej szczegółową listę tych zastosowań, przeczytaj poniżej...

Jak mogę wykorzystać koszulki w marketingu?

 • Zorganizuj konkurs

Jeśli Twoja firma jest aktywna w mediach społecznościowych, to dlaczego nie zorganizować konkursu? Możesz rozdawać koszulki jako nagrody lub dołączyć koszulkę z Twoją marką jako część nagrody. Poza wzbudzaniem emocji wokół Twojej firmy, konkursy są również świetnym sposobem na zwiększenie liczby zwolenników i interakcji online. Oznacza to, że zatrzymujesz dotychczasowych klientów i jednocześnie pozyskujesz nowych!

 • Torby z gadżetami na imprezy

Jeśli jesteś doświadczonym uczestnikiem konferencji lub promujesz swoją firmę na targach i imprezach, z pewnością wiesz, że torby z upominkami sprawdzają się bardzo dobrze. Wynika to z efektu dobrego samopoczucia, który opisaliśmy wcześniej, a który jest związany z otrzymywaniem gratisów. Za każdym razem, gdy ktoś ma na sobie Twój projekt, jest to jak chodząca reklama Twojej firmy. Sprawdź ten blog, aby uzyskać więcej wskazówek na temat tworzenia zwycięskich toreb z upominkami..

 • Sponsoruj imprezę

Dlaczego nie znaleźć wydarzenia, na którym Twój rynek docelowy prawdopodobnie będzie obecny lub usłyszy o Twojej akcji charytatywnej? Świetnie nadają się do tego lokalne zbiórki pieniędzy na cele charytatywne. Rozdaj koszulki z nazwą i logo swojej firmy uczestnikom/biegaczom/pomagającym przy organizacji imprezy. Nie możesz znaleźć imprezy, którą można by sponsorować? Przeprowadź własną! Jedną z firm, która świetnie się angażuje i sponsoruje wiele imprez w Wielkiej Brytanii, są British Airways. Sprawdź, kogo sponsorowali w przeszłości tutaj.

 • Rozdaj je wszystkim!

Uczestnikom imprezy, Twoim współpracownikom i pracownikom, a nawet przyjaciołom i rodzinie! Im więcej osób będzie miało koszulki z nadrukiem, tym więcej osób będzie je nosiło i rozpowszechniało wiedzę o Twojej marce. W naszym biurze zawsze rozdajemy koszulki z nadrukiem i ludzie uwielbiają je nosić! Oto kilku naszych zadowolonych kolegów w swoich markowych koszulkach:

(noszą koszulki z nadrukiem marki instantprint podczas naszego corocznego dnia sportu)

 • Zaangażuj się

Wiesz, kto zawsze chętnie będzie nosił koszulki firmowe? Ty! Daj swoim współpracownikom wspaniały przykład, nosząc swój własny produkt na oczach wszystkich. To pokazuje, że jesteś dumny z tego, co osiągnąłeś i wierzysz w produkty i usługi, które oferujesz swoim klientom i kontrahentom.

Jeśli chodzi o efektywny kosztowo sposób zwiększania świadomości i lojalności marki, nie ma szybszego, łatwiejszego (i nie wspominając o zabawie!) sposobu na stworzenie zwycięskiej kampanii marketingowej niż koszulki z nadrukiem na zamówienie. Niezależnie od tego, jak zdecydujesz się je rozdawać, zrób to w dobrym stylu dzięki naszym wysokiej jakości koszulkom ze 100% bawełny!