Notatniki są wspaniałe, prawda? Nawet w dzisiejszym, coraz bardziej cyfrowym świecie, wszyscy kochamy staroświecki notatnik - czy to do bazgrania notatek przy biurku, czy do tworzenia osobistego dziennika - papier nigdy nie wyjdzie z mody.

Dlatego właśnie notatniki są tak doskonałe dla firm: są używane przez wszystkich, przez cały czas. Markowe notatniki to świetny sposób na to, aby nazwa Twojej firmy była widoczna dla wielu osób. Jeśli dasz komuś swój notatnik, z pewnością będzie go używał w miejscu, w którym inni będą mogli go zobaczyć. Czy to w biurze, czy na spotkaniach, czy nawet w domu - będą go widzieć inni, co czyni go świetnym sposobem na podstępną, długoterminową reklamę.

Zeszyty w oprawie drutowej są szczególnie poręczne dzięki naturalnie płaskiej konstrukcji oraz szerokiej gamie rozmiarów, rodzajów papieru i orientacji, w zależności od tego, do czego są potrzebne. Drukując spersonalizowane notesy dla swojej firmy, warto zastanowić się nad ich przeznaczeniem: czy na każdej stronie ma się znaleźć ten sam znak firmowy i przesłanie, czy też ma to być inspirujący dziennik z innym cytatem, przypomnieniem lub działaniem na każdej stronie?

To od Ciebie zależy, w jaki sposób chcesz zaprojektować i wykorzystać notesy firmowe. Być może będą one przeznaczone do użytku wewnętrznego, do tworzenia spójnego brandingu wewnątrz i na zewnątrz firmy, a może będą stanowić pamiątki z konferencji. Weź pod uwagę to, kto będzie oglądał i używał Twojego notatnika, a o wiele łatwiej będzie Ci wymyślić niezapomniany projekt.

Jeśli brakuje Ci pomysłów, nie obawiaj się! Przeszukaliśmy internet (OK, spędziliśmy godziny na Pintereście), aby znaleźć kilka inspirujących projektów notesów, które pobudzą Twoją kreatywność.

Kwadratowe notatniki

paperpandacuts.co.uk

Taki kwadratowy notatnik z pewnością sprawi, że pisarz zwróci na niego uwagę! Idealnie nadaje się do robienia notatek, ma gładkie strony w kratkę i elegancką okładkę w kolorze winno-kremowym.

Odważne, jasne i proste notatniki

Fallindesign.com

Jasny, prosty i konkretny - tych notesów w kratkę nie da się przeoczyć w stosie papierów! Tytuł na froncie naprawdę robi wrażenie, nie umniejszając praktyczności notatników.

Portretowe notesy w oprawie drutowej


Portretowy notatnik A4 w oprawie spiralnej, również od fallindesign.com, to idealny notatnik do nauki, ponieważ łatwo jest szybko przewracać kartki, gdy zajdzie taka potrzeba. Dzięki zastosowaniu oprawy drutowej na krótszej krawędzi, można stworzyć niezwykły portretowy wzór na wewnętrznych stronach - idealny do kalendarzy, planerów lub notatników z podziałem na sekcje.

Zeszyty w oprawie drutowej doskonale nadają się na planery, ponieważ na każdej stronie można wydrukować różne rzeczy! Sekcje mogą obejmować przegląd miesiąca, tygodnia, a nawet puste strony, takie jak ta, na których można robić burze mózgów i notatki.

Indywidualne notatniki do planowania

etsy.com

Zeszyty w kratkę to doskonałe planery, ponieważ na każdej stronie można wydrukować różne rzeczy! Sekcje mogą obejmować przegląd miesiąca, tygodnia, a nawet puste strony, takie jak ta, na których można robić burze mózgów i notatki.

Notatniki czarne na czarnym tle

sclick.net

Ten notatnik w formacie DL jest idealny do kieszeni, ponieważ jest monochromatyczny, a czarny na czarnym dodaje mu buntowniczego charakteru.

Smukła konstrukcja sprawia, że można go łatwo trzymać jedną ręką, a drugą robić notatki.

Notatniki biurkowe DL

Ebay.com/CupidGift

Odwróć rozmiar DL na bok i voila! Powstał planer na biurko. Strony oprawione w drut ułatwiają wyrywanie ich po zakończeniu zadań, więc zawsze będziesz mieć pod ręką czystą kartkę.


Ten rodzaj notatnika szczególnie dobrze nadaje się do budowania marki firmy, ponieważ jest to typ notatnika regularnie rozdawanego jako gratis na targach branżowych itp. Taki układ sprawia, że jest on bardziej użyteczny, co oznacza, że ludzie chętniej będą z niego korzystać.

Wąskie notatniki portretowe

knocknockstuff.com

Ten wąski notatnik DL jest doskonałym przykładem zróżnicowanego druku na wewnętrznych stronach.

Wąska konstrukcja jest idealna do list i notatek, a ten przykład pokazuje przydatność drukowania różnych wzorów na każdej stronie dla urozmaicenia, zainteresowania i praktyczności.

Monochromatyczne notatniki - wykorzystanie oprawy drucianej w projekcie

deviantart.com


Te fajne monochromatyczne projekty przyciągają wzrok i są świetnym przykładem wykorzystania spirali w projekcie.

Pomysłów jest mnóstwo, ale oto nasze osiem najlepszych projektów notesów. Kiedy będziesz gotowy, aby stworzyć swój planer, notatnik, prezent na targi lub cokolwiek innego, do czego planujesz używać notatników, możesz przesłać swój projekt tutaj.