Każdego dnia sprzedajesz całą masę różnych produktów, które muszą być zapakowane łatwo, oraz tak szybko, jak to możliwe, bezpiecznie i z poszanowaniem środowiska, ale które również muszą dotrzeć do miejsca przeznaczenia w jednym kawałku. Być może masz też problem z tonami starych kartonów piętrzących się - lub wymagających utylizacji? W takich przypadkach HSM ma optymalne rozwiązanie - pakowanie za pomocą HSM ProfiPack - inteligentnych maszyn pakujących.

Specyfika urządzenia

Możesz użyć niszczarki kartonów HSM ProfiPack C400 jako kompaktowej maszyny stołowej lub HSM ProfiPack P425 jako samodzielnej maszyny do tworzenia własnych wypełniaczy i mat wyściełających. Stare lub używane opakowania kartonowe można po prostu przerobić na wymaganą szerokość materiału na maty wyściełające, lub sprasowany materiał wyściełający. Niszczarki kartonu HSM ProfiPack przetwarzają do trzech warstw kartonu w jednym cyklu produkcyjnym, zamieniając go w wysokiej jakości wypełnienie opakowania. Po co zatem kupować nowy materiał opakowaniowy, jeśli masz pod ręką stare opakowanie kartonowe? Wytworzony materiał wypełniający może być używany w dowolnym miejscu i zapewnia optymalną ochronę przedmiotów - jako maty wyściełające, owijki lub wyściółka do wypełniania zagłębień. Produkcja własnego materiału opakowaniowego, takiego jak maty wyściełające lub wyściółka do pakowania, jest łatwa i ekonomiczna. Materiał wypełniający jest lekki i można go elastycznie stosować. Dzięki HSM ProfiPack pakowanie jest szybkie i łatwe. Różne przedmioty można bezpiecznie zapakować za pomocą wyściółki do pakowania.

HSM ProfiPack C400

Maszyna do wypełniania opakowań HSM ProfiPack C400 umożliwia przetwarzanie nieużywanych opakowań kartonowych, przekształcając je w matę wyściełającą lub wyściełany materiał opakowaniowy. HSM ProfiPack C400 jest mobilna i elastyczna.

Mechanizm

Mechanizm tnący składa się z dwóch noży ściśle do siebie dopasowanych, toczonych z monolitycznych metalowych półfabrykatów, wielokrotnie hartowanych specjalną technologią. Technologia V-TEK, która składa się z rowków w kształcie litery V na krawędziach tnących noży cylindrycznych, jest specjalnym, zaawansowanym rozwinięciem HSM w dziedzinie technologii rozdrabniania. Niezwykle wydajna i bardzo precyzyjna technologia cięcia V-TEK V-notch zapewnia znaczną wydajność cięcia przy niezmiennie niskim zużyciu energii. Ostrza noży na ostatnim etapie obróbki fabrycznej po zahartowaniu walców metalowych są ostrzone laserowo. Dożywotnia gwarancja jest udzielana na całkowicie metalowe noże zainstalowane w niszczarkach CLASSIC i SECURIO.

System kontroli energii

Inteligentny system zarządzania i kontroli zużycia energii elektrycznej pozwala zaoszczędzić do 90% zużywanej energii elektrycznej w porównaniu ze zwykłym trybem czuwania. Rozdrabniacze HSM SECURIO ze zintegrowanym systemem zarządzania energią i sterowaniem wyłączają się automatycznie po pewnym czasie od przejścia w tryb czuwania. Dwie minuty po zakończeniu pracy niszczarka HSM SECURIO przechodzi w tryb uśpienia. Oznacza to, że eliminowane jest niepożądane dodatkowe zużycie energii. Pozwala to zaoszczędzić do 30% energii. Gdy tylko papier zostanie ponownie załadowany do urządzenia, automatycznie zacznie działać. Jeśli niszczarka dokumentów HSM SECURIO nie jest używana przez 1 godzinę, automatycznie się wyłączy. Do aktywacji urządzenia wystarczy naciśnięcie jednego przycisku na panelu sterującym. Aby zniszczyć małe arkusze papieru i plastikowe karty, naciśnij i przytrzymaj przycisk Start przez 2 sekundy. Urządzenie będzie działać przez 10 sekund i przełączy się w tryb czuwania.