Ciężko pracowaliśmy za kulisami nad nowym, ekscytującym projektem i w końcu nadszedł czas, aby podnieść kurtynę i zaprezentować nasz nowy film poklatkowy!

Druk dla każdego biznesu" pokazuje kilka różnych branż, od budowniczych po kwiaciarnie, które zwracają się do instantprint w sprawie swoich materiałów marketingowych. Film pokazuje wszystkie sposoby, w jakie można wykorzystać nasz druk, aby pomóc tym firmom w rozwoju. Po miesiącach pracy i odrobinie magii animacji, jesteśmy podekscytowani mogąc podzielić się z Państwem produktem końcowym...

Czy wyłapaliście ukryte akcenty w każdej scenie? Podpowiedź: zwracajcie uwagę na to, co robi stick-man! Bonusowe punkty dla każdego, kto zgadnie, czyje urodziny są zaznaczone w kalendarzu kwiaciarni!

Zerknij za kulisy...

Powołanie do życia naszego filmu poklatkowego było świetną zabawą! Po podjęciu decyzji o wstępnej koncepcji, zastanawialiśmy się nad wykorzystaniem motion graphics lub live action do stworzenia filmu, ale animacja poklatkowa wygrała, ponieważ pozwoliła nam włączyć nasze produkty w zabawny i rozrywkowy sposób.

Dla tych, którzy jeszcze się z nią nie zetknęli, animacja poklatkowa to animacja, która jest rejestrowana po jednej klatce na raz, przy użyciu fotografii. Obiekty w kadrze są fizycznie przemieszczane pomiędzy ujęciami, tak aby podczas odtwarzania sekwencji stworzyć iluzję ruchu. Jest to skomplikowana procedura, ponieważ oświetlenie musi pozostać spójne z każdym małym ruchem, więc nakręcenie całego naszego 1 minutowego i 8 sekundowego filmu zajęło aż trzy dni!

Zespół animatorów, który wyprodukował nasz film, ma na swoim koncie wiele imponujących osiągnięć, od "Newzoids" telewizji ITV po "The Corpse Bride" Tima Burtona, więc można powiedzieć, że nasz film był w dobrych rękach! Aby stworzyć scenografię, zebraliśmy rekwizyty związane z każdą z firm, a przed rozpoczęciem zdjęć zaprojektowaliśmy i wydrukowaliśmy wszystkie produkty, które można zobaczyć w każdej scenie. Po zakończeniu zdjęć, film trafił do postprodukcji, gdzie został poddany edycji. Dodaliśmy wiele różnych efektów dźwiękowych, które zostały wykorzystane do ożywienia każdej sceny, a towarzysząca im muzyka została napisana specjalnie na potrzeby filmu, aby idealnie współgrała z ogólną atmosferą.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak to wszystko wyglądało, obejrzyj nasz film zza kulis...

Aby dowiedzieć się więcej na temat ukrytych klejnotów, które są rozsiane po całym filmie, rozwiąż nasz quiz...

Jak wykorzystujesz druk w swojej firmie? Czy rozdajesz ulotki lub naklejki, aby promować swoje usługi, czy raczej wolisz broszury i wizytówki? Daj nam znać!