Jesteśmy pewni, że nie musimy Ci dwa razy powtarzać, że w pracy spędzasz mnóstwo czasu. Według Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD), przeciętny Brytyjczyk pracuje 1 676 godzin rocznie. Skoro spędzasz w biurze tak dużo czasu, dlaczego nie zrobić wszystkiego, co w Twojej mocy, aby upewnić się, że jest to miejsce, w którym naprawdę chciałbyś przebywać?

Środowisko pracy jest nie tylko ważne dla wydajności, ale może też wpływać na nastrój, satysfakcję z pracy, a nawet poczucie przynależności. Jednak malowanie ścian i przenoszenie mebli biurowych często nie wchodzi w grę - związane z tym koszty i wysiłek mogą sprawić, że niektóre z tych dużych projektów staną się niewykonalne.

Istnieje jednak wiele sposobów, aby wykorzystać druk do poprawy środowiska biurowego przy bardzo niewielkim wysiłku, czasie i kosztach! Oto kilka pomysłów na dekoracje z wykorzystaniem druku, które mogą naprawdę łatwo poprawić wystrój wnętrza.

  1. Rozjaśnij swoją przestrzeń za pomocą plakatów

Plakaty to klasyczny sposób na urozmaicenie każdego miejsca w domu. Możesz je umieścić praktycznie wszędzie, zaprojektować jak tylko chcesz i mogą być tak duże i otwarte - lub tak małe i osobiste - jak tylko chcesz. W naszych biurach umieściliśmy markowe plakaty na oknach naszych sal konferencyjnych. Zabijając dwie pieczenie na jednym ogniu, plakaty te zapewniają prywatność osobom znajdującym się w sali konferencyjnej i rozjaśniają przestrzeń biurową na zewnątrz tych pomieszczeń!

Nasze plakaty wykorzystują kolory naszej marki, aby rozjaśnić biuro!

Na plakatach wybraliśmy osobowości naszej marki, ale możesz je zaprojektować jak tylko chcesz! Wspaniałe ilustracje i grafika ścienna, inspirujące cytaty motywujące zespół, a nawet coś zabawnego, aby zapewnić komiczną ulgę, gdy poziom energii spada; jest wiele fantastycznych pomysłów, z którymi możesz się kreatywnie zmierzyć.

  1. Bądź zorganizowany dzięki kalendarzom

Kalendarze biurkowe i ścienne Oba te rozwiązania są doskonałym sposobem na dodanie odrobiny dodatkowego oomph do Twojego miejsca pracy. Oprócz tworzenia wspaniałych dekoracji biurka, kalendarze z nadrukiem na zamówienie są również praktyczne - Ty i Twoi współpracownicy możecie ich używać, aby dotrzymywać terminów, planować z wyprzedzeniem i prowadzić spotkania.

Chcesz jak najlepiej wykorzystać swoich pracowników? Podaruj im wydrukowane na zamówienie naklejki, które podkreślą kluczowe daty w ich kalendarzach. Oprócz tego, że są zabawne, naklejki są bardzo przydatne w utrzymywaniu współpracowników na dobrej drodze - możesz nawet oznaczyć je kolorami czerwonymi, żółtymi i zielonymi naklejkami w zależności od tego, które zadania/kluczowe daty mają najwyższy priorytet.

  1. Stwórz integrację dzięki spersonalizowanym kubkom

Herbata i kawa w kółeczku? Innym świetnym sposobem na to, aby wszyscy czuli się mile widziani i byli częścią zespołu, jest zapewnienie współpracownikom ich własnej herbaty i kawy. spersonalizowane kubki. Super łatwym sposobem na ich zaprojektowanie jest po prostu dodanie logo firmy z przodu. Aby dać Ci trochę wyobrażenia, oto jak wyglądają nasze kubki:

Jak widzisz, uwielbiamy wystrój naszego biura.

Inny sposób, w jaki prezenty firmowe, takie jak kubki, mogą pomóc Twojej firmie? Satysfakcja pracowników! BambooHR Przeprowadzono ankietę wśród 1000 pełnoetatowych pracowników, aby dowiedzieć się, co sprawdza się w programach nagradzania i uznawania, i odkryto, że 75% pracowników, którzy otrzymywali przynajmniej raz w miesiącu wyrazy uznania (nawet jeśli były to wyrazy nieformalne), twierdzi, że są zadowoleni ze swojej pracy. Uznawanie osiągnięć pracowników i nagradzanie ich markowymi produktami to fantastyczny sposób na zwiększenie zaangażowania w biurze.

  1. Udekoruj swoje miejsce pracy pocztówkami

Chociaż może się wydawać, że ścianka działowa na biurku nie jest kluczowym elementem inspirującego i przyjemnego miejsca pracy, w rzeczywistości istnieje wiele sposobów na wykorzystanie tej dodatkowej powierzchni, aby nadać swojemu biurku bardziej przytulny charakter. Po pierwsze, ta przestrzeń należy do Ciebie - możesz udekorować ściankę działową jak tylko chcesz! Po drugie, jest to idealny rozmiar dla pocztówki...

Jeśli nie chcesz wbijać szpilek w ściankę działową (lub nie wolno ci tego robić), możesz całkiem tanio zamocować na drutach siatki/płytki i kilka drewnianych kołków, do których możesz przyczepić wybrane przez siebie drukowane pocztówki i postawić je na ściance działowej!

  1. Okaż wdzięczność pracownikom za pomocą notatników

Jak personalizowane kubki, druk markowych notesów podobnie jak personalizowane kubki, jest to nagroda, uznanie i danie pracownikom do zrozumienia, że są cenioną częścią zespołu poprzez zwiększenie ich przynależności. Trochę jak mundurki, ale o wiele mniej restrykcyjne!

Każdy pracownik instantprint otrzyma swój własny markowy notatnik!

Nasze notatniki w instantprint są klasycznie niebieskie (i pokryte naszymi charakterystycznymi kropkami). Jaskrawe kolory i energiczny wzór inspirują nas do tego, abyśmy również w naszych notatkach byli energiczni. W pełni wykorzystaliśmy wewnętrzną stronę przedniej okładki, dodając osobiste cechy naszej marki - to również pomaga nam przypomnieć, że wszystko, co tworzymy w pracy powinno odzwierciedlać te cechy!

  1. Wybierz produktywny kolor

Zatem, jaki kolor powinieneś wybrać dla swoich ozdób na biurko, takich jak kalendarze? Chociaż mamy tendencję do wybierania kolorów naszej marki dla wszystkich naszych dekoracji drukowanych, istnieje wiele innych sposobów, z których możesz skorzystać, aby pomóc w podjęciu decyzji. Psycholog Koloru Angela Wright sugeruje, że im bardziej intensywny kolor, tym bardziej pobudza, podczas gdy niskie nasycenie jest kojące. Ona również sugeruje:

  • Kolor niebieski stymuluje umysł, dlatego świetnie nadaje się dla księgowych (ale połącz go z jasnym pomarańczowym, aby był ciepły i zachęcający).
  • Kolor żółty pobudza kreatywność, ego i ducha, dzięki czemu jest idealny do biura projektanta.
  • W przypadku pracy, która wymaga od Ciebie aktywności fizycznej, warto wybrać kolor czerwony.
  • Lub, dla bardziej zrównoważonego podejścia do produktywności, które obejmuje wszystkie powyższe, wybierz zielony

Teraz masz już wszystkie dekoracje drukowane, których potrzebujesz, aby uczynić swoje biuro o wiele bardziej domowym, wszystko, co pozostaje do zrobienia, to zaplanować, gdzie wszystko będzie się znajdować. Aby pomóc Ci uzyskać lepszy pomysł, co będzie działać dobrze gdzie, dlaczego nie sprawdzić nasz przewodnik po Feng Shui dla domu?

Jeśli wypróbujesz któryś z tych pomysłów w swoim biurze, nie zapomnij zrobić zdjęcia i oznacz nas na mediach społecznościowych @instantprintuk lub #instantprintuk, aby mieć szansę na wyróżnienie. Uwielbiamy oglądać wszystkie kreacje naszych klientów i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Twoją!