PłytyCorrex® firmy Corplex to doskonałe rozwiązanie do tymczasowego oznakowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Te ryflowane płyty z tworzywa sztucznego są wykonane z polipropylenu falistego, dzięki czemu są lekkie, wodoodporne i niedrogie - czego tu nie kochać?

Aby w pełni wykorzystać druk na płytach Corplex®, potrzebny jest projekt, który zrobi wrażenie! Oto 10 niezapomnianych przykładów tablic Correx® by Corplex, które pomogą zainspirować Cię do stworzenia własnego projektu i pokażą Ci wszystkie wspaniałe sposoby wykorzystania tego typu oznakowania podczas imprez, promocji i innych wydarzeń.

 1. Tablice i szyldy weselne

  Tablice informacyjne Correx® firmy Corplex doskonale sprawdzają się podczas jednorazowych imprez, takich jak wesela. To jest jeden z projektów naszego klienta na ceremonię ślubną. Dopasowany do sztalugi, niestandardowy projekt tablicy Correx® by Corplex doskonale łączy się z kolorystyką motywu przewodniego wesela, a wiadomość powitalna doskonale nadaje ton uroczystości dla gości.

  (@erithdesigns)

 2. Biuro nieruchomości na sprzedaż

  Szyldy A3 Correx® by Corplex to najpopularniejszy typ szyldów dla agentów nieruchomości, takich jak ten powyżej, na terenach mieszkalnych, ponieważ łatwo je przymocować do słupków ogłoszeniowych, są odporne na warunki atmosferyczne i można je zadrukować dwustronnie, aby przyciągały wzrok z obu stron.

  Użycie jaskrawych kolorów, takich jak czerwony i żółty, może sprawić, że znak będzie się wyróżniał na ulicy i przyciągał uwagę potencjalnych nabywców. W przypadku nieruchomości przemysłowych można nawet zamieścić wielkoformatowe szyldy A2 lub A1 Correx® firmy Corplex na magazynie lub biurze przeznaczonym na sprzedaż.

  (Saltwater Media) 3. Promuj swoją sprzedaż

  Wyprzedaże nie trwają wiecznie, co oznacza, że tymczasowe oznakowanie jest koniecznością. Podoba nam się, że w tym przykładzie sprzedawca przymocował czerwony znak wyprzedaży do wieszaka na ubrania, dzięki czemu jeszcze łatwiej jest zorientować się, do którego wieszaka należy się udać, jeśli polujesz na okazję! Największą czcionką na znaku jest napis SALE (wyprzedaż) oraz informacja o tym, ile klient może zaoszczędzić - są to kluczowe informacje, na które klienci będą zwracać uwagę.

  (Zamocowania z bliska) 4. Tymczasowe znaki kierunkowe

  Te znaki strzałkowe Correx® by Corplex zostały zainstalowane w całym mieście, aby zachęcić mieszkańców i turystów do odwiedzenia pieszo niektórych zabytków i innych miejsc, których w przeciwnym razie mogliby nie odwiedzić. Płyty Correx® by Corplex są materiałem, w którym łatwo jest wykonać otwory, dlatego ten rodzaj znaków doskonale nadaje się do mocowania na latarniach i słupach ogłoszeniowych.

  Użycie liczb, takich jak "zaledwie 7 minut spacerem", wraz ze strzałką kierunkową pokazuje odwiedzającym, w którym kierunku należy się udać i jak daleko jest do przejścia, dzięki czemu trasy, których nie są świadomi lub pewni, stają się łatwo dostępne.

  (Tematy CDD)

 5. Ostrzeganie o nadchodzących zmianach

  Krótkoterminowe komunikaty, takie jak ostrzeżenia o nadchodzących zmianach, najlepiej drukować na płytach Correx® by Corplex, ponieważ oprócz tego, że jest to wytrzymały plastik falisty, jest również tani i łatwy do recyklingu po zużyciu. W tym znaku użyto wyraźnej, bezszeryfowej czcionki i umieszczono oficjalne logo firm stojących za znakiem, aby przekazać pilny charakter wiadomości.

  (Stowarzyszenie Podróżujących Koleją w Sevenoaks)


 6. Dekoracje na baby shower

  Oprócz oznaczeń zewnętrznych, oznaczenia Correx® by Corplex równie dobrze przyciągają wzrok wewnątrz pomieszczeń! A ta niezwykle urocza tablica informacyjna na baby shower jest tego doskonałym przykładem. Płyta ryflowana jest niezwykle lekka, więc łatwo ją przetransportować na różne imprezy i złożyć po przybyciu na miejsce. W tym projekcie wykorzystano popularny motyw lasu deszczowego, który idealnie nadaje się na neutralne pod względem płci przyjęcie z okazji baby shower.

  (@erithdesigns)


 7. Znaki na imprezy i festiwale

  Festiwale są kolejnym ważnym wydarzeniem dla znaków Correx® by Corplex, ponieważ jest to najtańszy i najprostszy sposób przekazywania informacji o takich rzeczach jak parkingi, zamknięcia ulic i wskazówki dojazdu. Ten projekt wykorzystuje jaskrawe letnie kolory i bukiety, aby stworzyć niezapomnianą informację dla mieszkańców miasta, informując ich z wyprzedzeniem o planach zamknięcia dróg na czas festiwalu i gdzie mogą znaleźć więcej informacji na temat imprezy.

  (Kington Festival)


 8. Znaki dla sprzedawców żywności

  Ceny produktów spożywczych zmieniają się nieustannie w zależności od cen składników i popytu, dlatego też tabliczki z materiału Correx® firmy Corplex są idealnym rozwiązaniem do informowania o aktualnej ofercie. Bez względu na to, czy są to targi, festiwale czy kiermasze żywności, umieszczenie na stoisku oznaczeń Correx® by Corplex jest doskonałym sposobem na zachęcenie przechodniów do odwiedzenia stoiska, ponieważ zwiększa ono dziesięciokrotnie Państwa obecność.

  Te dwa znaki pokazują najbardziej ekscytujące rzeczy w menu sprzedawcy, które są prawdopodobnie jego unikalnymi punktami sprzedaży, a to pomaga podkreślić klientom niektóre z oferowanych przez firmę niepowtarzalnych ofert i doświadczeń.

  (True Foodie Sound Bites)

 9. Tablice menu

  Chociaż ten przykład tablicy menu jest używany na imprezie, to równie dobrze sprawdzi się w kawiarni, restauracji lub barze. Dzięki rozmiarom do A0, duże tablice menu są naprawdę możliwe do wykonania z materiału Correx® firmy Corplex. Śliczne ilustracje wykorzystane na tablicy przedstawiają cztery różne sposoby przyrządzania s'mores przy użyciu poniższych składników, co jest naprawdę zabawnym i wizualnym sposobem wykorzystania tablicy Correx® by Corplex.

  (Amy's Party Ideas)

 10. Wiszące znaki sufitowe

  Ryflowane tworzywo sztuczne Correx® firmy Corplex jest doskonałym rozwiązaniem dla znaków podwieszanych pod sufitem. Lekki materiał, z którego jest wykonany, nie stanowi zagrożenia dla bezpieczeństwa, a ponadto jest łatwy do zawieszenia. W poniższym przykładzie doskonale wykorzystano znak firmowy (dopasowany do banera rolkowego), co oznacza, że nie jest to tylko nijaki znak informujący o tym, gdzie należy się zameldować. Dlaczego nie skorzystać z inspiracji i nie wzbogacić własnych szyldów Correx® by Corplex o kolory, logo i czcionki Państwa marki?

  (Launch Sunday)

Mamy nadzieję, że te 10 przykładów znaków Correx® by Corplex zainspiruje Cię do działania! Masz ochotę stworzyć swój własny znak, ale nie masz zespołu projektantów graficznych? Zapoznaj się z naszymi darmowymi szablonami znaków Correx® by Corplex i rozpocznij projektowanie online.

Jeśli nadal potrzebujesz pomocy w podjęciu decyzji, jakiego rodzaju znaku lub rozmiaru potrzebujesz, skontaktuj się z naszym zespołem.